13 лип. 2020

РОЗВАГА "КРАПЛИНКА ТА МИЛЬНА БУЛЬБАШКА В ГОСТЯХ У ДІТЕЙ"

До малят сьогодні завітали Мильна Бульбашка та Краплинка! Діти отримали масу позитивних емоцій!
10 лип. 2020

НЕЗВИЧАЙНІ ОКУЛЯРИ

Веселе та креативне конструювання «окулярів» з малятами групи № 3.
7 лип. 2020

ДИНАЗОВРОМАНІЯ

В закладі дошкільної освіти відбулася досліднидно-пригодницька розвага «Динозавроманія».
26 черв. 2020

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

ІДНЗ № 16 вітає Всіх З Днем Конституції України!!! Працівники закладу творчо підійшли до підготовки, організації та проведення тематичних заходів. Запрошуємо переглянути наші фотосвітлини!
25 черв. 2020

КВЕСТ "ЗНАЙДИ СИМВОЛИ УКРАЇНИ"

Вихователем Євтюшкіною О.Г. для дітей старшої вікової групи було організовано та проведено інтелектуальний квест "Знайди символи України".
23 черв. 2020

"КВА-КВА ШОУ"

Музичний керівник разом з педагогами закладу провели для дошкільників літню розвагу на свіжому повітрі: з музичними іграми, піснями й танцями.

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОПИТУВАННЯ

Опитування батьків дітей з інвалідністю. У травні 2020 року Центр кращого Інтернету (Київ) та Центр «Стартум» (Харків) розпочали новий проєкт #Волошки (Інклюзивний цифровий досвід: реальність та потреби).
18 черв. 2020

СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ГРОМАДЯНСЬКИЙ РУХ «ВСІ РАЗОМ!»

Громадська організація «Громадянський рух «Всі разом!» влітку 2020 року ініціює соціальний проект у форматі публічного розміщення інформаційно - просвітницьких зображень на сімейну тематику.

"ВЕСЕЛКОВИЙ КРАЙ"

Діти молодшого дошкільного віку, разом з практичним психологом Івановою Д.А., відправились в пісочну країну «Веселковий край».
17 черв. 2020

ЦІКАВА МАТЕМАТИКА

Закріпляти цифри в грі дуже цікаво! В цьому переконалися малята групи молодшого віку № 3. За допомогою розмальовки вони закріпити вивчені з вихователем цифри під час дистанційного навчання.