Матеріально-технічне забезпечення

Будівлі, приміщення , споруди та територія закладу дошкільної освіти є безпечними і комфортними для організації освітнього процесу та праці. Заклад дошкільної освіти розміщений в типовому двоповерховому приміщенні, розрахований на 203 місця, загальна площа території – 1,0 га. Загальна площа приміщень - 2184, 4 кв.м. (основних приміщень - 1524, 4 кв.м., допоміжних приміщень - 660 кв.м). Територія закладу дошкільної освіти має естетичний вигляд.

Згідно нормативів, санітарно-гігієнічних вимог в закладі дошкільної освіти є необхідні приміщення: групові та спальні кімнати, роздягальні та кімнати гігієни. Всі приміщення мають сучасний інтер"єр. Кожна група ізольована, має окремі спальні, ігрові кімнати, туалети, роздягальні, підсобні приміщення.  В групових приміщеннях розміщені столи, стільці для дітей, шафи для зберігання іграшок, будівельних матеріалів, полички для книг, куточки природи. Дитячі меблі міцні, стійкі, без гострих кутів, відповідають вимогам техніки безпеки. В усіх групах для дітей перешкільного віку в наявності сучасні телевізори.

Раціонально функціонують спортивна та музична зали, які обладнані сучасним інвентарем, працюють кабінети: медичний, методичний, гурткової роботи та практичного психолога, всі технологічні та побутові приміщення. Предметно-ігрове середовище усіх приміщень відповідає санітарним, функціональним та естетичним вимогам, організовано з урахуванням інтересів дітей та їх віковим особливостям: створені комфортні, сприятливі умови для розвитку вихованців в самостійній і спільній діяльності. Ігрові, спортивні майданчики та обладнання підтримуються у задовільному, безпечному стані.

Для належного медичного обслуговування здобувачів освіти – обладнано медичний кабінет. У закладі дошкільної освіти дотримуються санітарно-гігієнічних вимог щодо освітлення, водопостачання, водовідведення та опалення, забезпечується комфортний повітряно-тепловий режим. З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) працівники закладу дошкільної освіти здійснюють свою діяльність з урахуванням вимог санітарного законодавства задля забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19).

Втіленню в рамках Громадського бюджету Ізюмської міської об’єднаної територіальної громади у 2020 році проєкту «Дитячий СПОРТЛЕНД» дало змогу реально покращити якість організації педагогами фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми. Створене сучасне спортивне середовище в закладі дошкільної освіти позитивно вплинуло на здоров’я малюків. Вихованці закладу дошкільної освіти та педагоги отримали комфортні та сучасні умови для проведення спортивно-оздоровчих заходів.

Адміністрація приділяє велику увагу озелененню території закладу дошкільної освіти, створення комфортного середовища для перебування вихованців на вулиці. На території розташовані клумби, газони, дерева і кущі, дослідні ділянки та городи. Доцільно розташовані зелені насадження як на території закладу дошкільної освіти, так і на групових ділянках. Квітники постійно оновлюються, силами працівників закладу дошкільної освіти щорічно проводиться обрізка дерев, кущів, вирубка сухих гілок.

Кожна група має ізольований ігровий майданчик з тіньовими навісами. На території закладу розміщено спортивний майданчик. Ігрові майданчики кожної групи забезпечені  ігровим та спортивним обладнанням відповідно віку дітей для забезпечення рухової активності на прогулянці.