Освітній процес

Інформація про програмне та навчально-методичне забезпечення освітнього процесу в ЗДО № 16 у 2021/2022 н.р.

Комплексні, спеціальні програми

Парціальні програми (схвалені МОН України, регіональні)

«Дитина». Освітня програма для дітей від 2 до 7 років

• «Англійська мова для дітей віком від 3 до 6 років». Парціальна програма».
  • «STREAM – освіта, або Стежинки у Всесвіт. Альтернативна програма формування культури інженерного мислення в дітей передшкільного віку».
  • «Безмежний світ гри з LEGO». Програма розвитку від 2 до 6 років і методичні рекомендації.
  •  «Дошкільнятам освіта сталого розвитку». Парціальна програма для закладів дошкільної освіти.
  • «Казкова фізкультура». Парціальна програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку.
  • «Шкіряний м`яч». Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри у футбол.
  • «Про себе треба знати, про себе треба дбати». Парціальна програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку.

Навчально-методичне забезпечення освітнього процесу в старших групах:

- «Тренуємо пальчики. Робочий зошит з підготовки руки до письма 5 – 6 років»  (Вітушинська Н.І, Пилипів О.Я.), видавництва «Підручники і посібники» (Лист ІМЗО від 14.07.2020 № 22.1/12-Г-591)

-  «Математика. Робочий зошит для 5 – 6 років» (Вознюк Л.В, Пилипів О.Я.), видавництва «Підручники і посібники" (Лист ІМЗО від 14.07.2020 № 22.1/12-Г-588

Інформація про реалізацію варіативної складової  Базового компонента дошкільної освіти (нова редакція) в ЗДО № 16 у 2021/2022 н.р.

Освітній напрям

Назва гуртка

Програмне забезпечення (парціальні рекомендовані МОН України, регіональні), назва, рік схвалення

Охоплено даними освітніми послугами

Кадрове забезпечення

К-ть ЗДО

Груп

Дітей

К-ть педагогів

Із них вихователів

Із них керівники гуртків

«Іноземна мова»

Гурток «Англійська малюкам»

«Англійська мова для дітей від трьох до шести років. Парціальна освітня програма» /Мишкова І.В., Савлук Г.І., Ножовнік О.М., - Лист ІМЗО від 01.12.2016 № 2.1/12-Г- 837 – схвалено рішенням засідання педради , протокол № 1 від 31.08.2021

5

115

0

1

Інформація про організацію роботи територіального методичного об’єднання (ТМО) для вихователів груп старшого дошкільного віку  територіальної громади у 2021/2022 н.р.

Територіальна громада

Повна назва ЗДО

ПІБ

Кваліфікаційна категорія, звання

Педагогічний стаж

Елект. адреса

Ізюмська міська територіальна громада

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)

№ 16 Ізюмської міської ради

Забашта Оксана Олександрівна

«спеціаліст вищої категорії»

16 років

РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ОСВІТИ

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ НА 2021/2022 Н.Р.