1 вер. 2022

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!!!

УВАГА! З 01 вересня 2022 року в закладі дошкільної освіти призупинено освітній процес на час дії воєнного стану.
11 лют. 2022

"ЗИМА У НАШОМУ МІСТІ"

Під час інтегрованого заняття "Свій край люби та оберігай" діти середньої групи №1 (вих. Євтюшкіна О.Г.) "Сонечко" відтворили красу місцевої природи в колективні йроботі "Зима в нашому місті".
20 січ. 2022

"СНІГОВИК-СНІГОВИЧОК"

Малята групи раннього віку №11 «Капітошка» (вих.Тихомирова М.М.) під час ігор зі снігом за допомогою сніжколіпів зліпили сніжки та виклали з них маленьких сніговичків.
18 січ. 2022

"КАЗКОВІ СНІГОВИЧКИ"

Під час інтегрованого заняття "Зимові дива" малята молодшої групи №2 "Полунички" (вих.Сергійчук Ю.В.) із задоволенням зробили друзів для сніговика і отримали від цього величезне задоволення.
17 січ. 2022

"МАЛЕНЬКІ КУХАРІ"

Діти раннього віку групи № 10 "Ромашки" (вих.Гармаш Т.О.) на заняття з сенсорного розвитку готували піцу. До них завітала лялька Оленка. В якої скоро день народження та попросила приготувати щось незвичайне щоб здивувати своїх друзів. Малята залюбки погодилися та перетворилися в кухарів і кожен з них приготував свою неповторну піцу.
20 груд. 2021

"ЗИМОВИЙ ПЕЙЗАЖ"

Вихованці молодшої групи № 7 (вих.Делікатна Ю.О.) намалювали зимовий пейзаж. Замість аркушів паперу в нагоді стала харчова плівка. Креативний підхід до створення зимового пейзажу дав змогу кожній дитини за допомогою фарб реалізувати свій задум.
13 груд. 2021

"СНІЖИНКА-ЧАРІВНИЦЯ"

До дітей старшої вікової групи № 5 "Дзвіночки" (вих.Баденіна Т.П.) завітала Сніжинка. Малята розповіли їй про сезонні зміни природи взимку та залюбки виготовили подружок сніжинок-веселинок.
10 груд. 2021

СНІЖНИЙ ЗАЙЧИК

Діти старшої вікової групи №4 "Зірочки" (вих.Сидоренко М.А.) прийшли на допомогу зайчику Вуханчику, який дуже засумував. Малята із задоволенням знайшли друзів Вуханчику.
7 груд. 2021

"НА ДЕРЕВА, НА ЛУЖОК ТИХО ПАДАЄ СНІЖОК"

В очікуванні першого снігу малята групи №2 "Полунички" (вих.Сергійчук Ю.В.) вирішили створити зимову казку власноруч. Дітки прослухали "Зимовий вальс" Є.Дога, уявили себе маленькими сніжиночками, покружляли, потанцювали, розглянули паперові сніжинки, пограли з ними і виконали чудову колективну роботу.
3 груд. 2021

ДИДАКТИЧНА ГРА "ЧАРІВНІ КАРТИНКИ"

Ігри з піском дуже подобаються малюкам. Малята групи раннього віку № 11 «Капітошка» (вих.Тихомирова М.М.) із задоволенням пограли в дидактичну гру «Чарівні картинки» , під час якої шукали в піску заховані картинки та називали їх.