25 лист. 2020

УЧАСТЬ У МЕТОДИЧНИХ ЗАХОДАХ

25 листопада в on-line режимі відбулося засідання науково-методичної ради Академії «Оновлення підходів у плануванні науково-методичної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» на 2021 рік. Запрошеним учасником стала Забашта О.О., вихователь-методист.
20 лист. 2020

"ЛАСКАВО ПРОШУ"

Відповідно до заходів розроблених педагогами до Тижня толерантності діти середньої групи № 3 (вих.Рожкова Н.В.) переглянули мультфільм «Ласкаво прошу», який допоміг зрозуміти їм, що таке толерантність.
19 лист. 2020

"СЕРДЕЧКО ДОБРОТИ"

Діти середньої вікової групи № 5 виготовили «Сердечко доброти» на занятті з художньо- продуктивної діяльності (аплікації).
13 лист. 2020

ТИЖДЕНЬ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

В закладі дошкільної освіти пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.
6 лист. 2020

КОЛЕКТИВНА АПЛІКАЦІЯ «КОНСЕРВУЄМО ОВОЧІ ТА ФРУКТИ»

Малята групи раннього віку № 10 (вих.Гармаш Т.О.) із задоволенням долучилися до заготовлення овочів та фруктів на зимовий період.
3 лист. 2020

"ЦІКАВИНКИ НА ПІСКУ"

Малята групи раннього віку № 11 «Капітошка» (вих.Тихомирова М.М.) проявили свою творчість, малюючи пальчиками різноманітні візерунки на кольоровому піску.
30 жовт. 2020

"В ГОСТЯХ У ПРОФЕСОРА ЧОМУЧКІНА"

Малята старшої вікової групи № 2 (вих.Сергійчук Ю.В.) побували у лабораторії професора Чомучкіна, дізналися про те, звідки у павуків береться павутина, про життя комах восени.
22 жовт. 2020

ПОШУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Малята групи раннього віку № 11 «Капітошка» спільно з вихователем Тихомировою М.М. провели цікавий дослід, під час якого розглядали тварин крізь кольорову воду.
21 жовт. 2020

ОСІННЯ ФОТОЗОНА

В закладі дошкільної освіти з'явилась оригінальна осіння фотозона для малят. Приходьте зробити селфі. Давайте насолоджуватись красою Осені разом!
20 жовт. 2020

"РІЗНОБАРВНА ТВОРЧІСТЬ"

Осінь щедро дарує можливість малятам проявляти творчість. Діти середньої групи № 4 (вих.Безпала Н.О.) залучилися до аплікації на подвір"ї та створили портрети, використовуючи осіннє кольорове листя.