19 січ. 2021

МАЙСТЕР-КЛАС «МЕТОДИЧНА ПАНОРАМА: У ВЕКТОРІ STREAM-ОСВІТА»

Вихователь Коваленко М. провела для дітей середньої групи №4 інтегроване заняття з розділу SТRЕАМ – освіта «Неспішно крок за кроком минають пори року». Діти провели досліди з водою, експерименти з піском та отримали нові знання про навколишній світ.
18 січ. 2021

МАЙСТЕР-КЛАС «МЕТОДИЧНА ПАНОРАМА: У ВЕКТОРІ STREAM-ОСВІТА»

Вихователь Тихомирова М. в рамках альтернативної програми "STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт» провела цікаве заняття з дітьми раннього віку «Сюрпризи від мами хмаринки та маленької сніжинки».
15 січ. 2021

ЦІКАВИНКИ ЗІ СНІГОМ

Вихованці молодшої групи №1 разом з вихователем Євтюшкіною О. під час денної прогулянки створили незвичайні малюнки за допомогою кольорової води.
14 січ. 2021

СЕНСОРНИЙ РОЗВИТОК

На занятті з сенсорного розвитку малята групи раннього віку № 8 спільно з вихователем Єгоровою Ю. допомогали Сніговичкам потрапити до своїх будиночків, викладавши з гудзиків відповідну за кольором доріжку.
10 груд. 2020

НА ШЛЯХУ ДО ЗМІН

07.12.2020 року відбулося підписання Рамкової угоди з Українським фондом соціальних інвестицій «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що фінансується урядом Німеччини, по проведенню капітального ремонту ІДНЗ №16. Угоду підписали Ізюмський міський голова Валерій Марченко, начальник управління освіти Олексій Безкоровайний та консультант з розвитку громади Українського фонду соціальних інвестицій.
9 груд. 2020

"НАШІ ПЕРНАТІ ДРУЗІ"

Малята середньої групи № 4 (вих.Безпала Н.О.) під час спостереження закріпили елементарні уявлення про зовнішній вигляд птахів та їх рухи. Вихователь нагадала дітям, що пташок слід годувати та турботливо до них ставитись.
9 груд. 2020

"ОДЯГНЕМО ЛЯЛЬКУ НА ПРОГУЛЯНКУ"

Цікаве заняття пройшло для малят раннього віку групи №11 «Одягни ляльку на прогулянку». Заключним етапом стала художня праця малят «Прикрасимо чобітки для Катрусі».
8 груд. 2020

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ»

У період з 25.11.2020 по 10.12.2020 року в закладі дошкільної освіти було організовано та проведено Всеукраїнську акцію «16 днів проти насилля» до Дня гендерної рівності. Особлива увага під час проведення акції приділялася питанням домашнього насильства та насильства над дітьми, тому акція була спрямована проти насилля у сім`ї та формуванню нетерпимого ставлення до будь-якої форми насильства.
7 груд. 2020

"МОТУЗЯНИЙ ЧОЛОВІЧОК"

Малята старшої групи № 2 «Полунички» (вих.Сергійчук Ю.В.) поринули у світ власних фантазій створивши кумедних мотузяних чоловічків.
30 лист. 2020

МРІЇ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ!!!

30 листопада Ізюмський міський голова Валерій Марченко, його заступник Володимир Мацокін начальник управління освіти Олексій Безкоровайний провели офіційне відкриття реалізованого проєкту в рамках міського бюджету "Дитячий СПОРТЛЕНД".