25 серп. 2021

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, УКРАЇНО!

З Днем Незалежності України вітають дошкільнята нашого закладу. Проведено ряд заходів: створення композицій з паперу, розвага «З Україною в серці», інтерактивний ляльковий театр та облаштування селфі-зон.
25 черв. 2021

ВІТАЄМО!

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському спортивному конкурсі (дистанційному) "Здорова дитина - щаслива родина" в номінації "Цікавий урок з фізкультури" та в номінації "Оnline-популярність" вихованців старшої групи "Полунички", інструктора з фізкультури Салтовську Тетяну та колектив ІДНЗ #16!
1 черв. 2021

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Підбито підсумки міського конкурсу "Весняні дзвіночки". Вітаємо колектив "Барви" з І місцем!!! Дівчатка гідно представили заклад дошкільної освіти на міському конкурсі з хореографічною композицією "Весняний ескіз".
22 квіт. 2021

МІЖНАРОДНЕ ЗАНЯТТЯ ДОБРОТИ

Наш заклад дошкільної освіти отримав сертифікат учасника у Міжнародному занятті доброти.
19 квіт. 2021

ГУРТОК АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ «English for kids».

Керівник гуртка Вікторія Різник в ігровій формі залучає дітей до опанування англійської мови. За допомогою ігор діти вивчили тему «Wild animals».
25 бер. 2021

"ВЕСНЯНЕ ДЕРЕВО"

В групі раннього віку № 10 пройшло заняття з художньо-продуктивної діяльності (ліплення) «Весняне дерево».
22 бер. 2021

"КОТИКИ-ВОРКОТИКИ"

Діти молодшої вікової групи № 6 «Метелики» під час художньо-продуктивної діяльності (малювання) розглянули та зобразилили вербовий цвіт.
19 бер. 2021

СПІВПРАЦЯ ЗІ ШКОЛОЮ

Для батьків майбутніх першокласників в режимі онлайн було організовано конференцію «Особливості дитини на етапі переходу від дошкільної до початкової освіти».
18 бер. 2021

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

18.03.2021 року атестаційною комісією І рівня при закладі дошкільної освіти були атестовані педагогічні працівники: ЗАБАШТА О., ЗІНОВ'ЄВА О. та КОВАЛЕНКО М.
9 бер. 2021

ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНА ПРОГРАМА

Діти старшого дошкільного віку залучилися до літературно-музичної програми "Мені тринадцятий минало"