19 жовт. 2020

МАЛЮВАННЯ "КОНСЕРВУЄМО ОВОЧІ"

Цікаво пройшло заняття з малювання «Консервуємо овочі» в групі середнього віку № 5 (вих.Баденіна Т.П.). Під час роботи малята закріпили вміння малювати предмети круглої та овальної форми.
15 жовт. 2020

"ДИТЯЧА ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ"

Діти середньої групи № 4 творчо підійшли до виготовлення портретів з тіста, створили на прогулянці «Природні портрети звірят».
12 жовт. 2020

СПОРТИВНА РОЗВАГА «ЯК КОЗАКИ ВАРЕНИКИ ГОТУВАЛИ»

На передодні Дня захисника України в закладі дошкільної освіти відбулася спортивна розвага «Як козаки вареники готували» за участю дітей старшого дошкільного віку групи № 7 «Бджілки».
9 жовт. 2020

ЛОГІКО-МАТЕМАТИЧНИЙ РОЗВИТОК

На занятті з логіко-математичного розвитку діти молодшої групи № 1 (вих.Євтюшкіна О.Г.) разом із Їжачком повторили поняття «один – багато», познайомилися із цифрою «1».
8 жовт. 2020

"КОЖУШОК ДЛЯ ЇЖАЧКА"

До малят молодшої групи № 1 (вих.Євтюшкіна О.Г.) завітав сумний Їжачок і розповів, що кожного року дерева змінюють колір листочків, зайчик змінює колір своєї шубки. А в нього завжди сірі колючки. От і вирішили малята подарувати Їжачкові кожушки яскраві, як осінні кольори.
7 жовт. 2020

"ЛЯЛЬКИ-СПОВИВАНКИ"

Малята середньої групи № 3 зліпили ляльок-сповиванок. Прослухали колискові та заколисали своїх маленьких лялечок.
30 серп. 2020

КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

28.08.2020 відбулася серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Ізюмської міської ОТГ. Педагоги Шиліна М., Забашта О., Зінов"єва О. отримали дипломи за участь у міських та обласних конкурсах.
17 серп. 2020

ВІТАЄМО!

Центром прогресивної освіти «ГЕНЕЗУМ» була організована Всеукраїнська науково-практична конференція «Класичні та інноваційні підходи у роботі вихователя сучасного закладу дошкільної освіти». Забашта О.О., вихователь-методист ІДНЗ № 16 взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції, як автор, що публікує матеріали. Матеріали надані Забаштою О.О. увійшли до електронного збірнику «ГЕНЕЗУМ». Вітаємо!!!
12 серп. 2020

"ПЛАНЕТА ДРУЖБИ"

Вихованці групи № 1 виготовили та продемонстрували «Планету дружби».
6 серп. 2020

"КВІТКА ДРУЖБИ"

Практичним психологом Іванової Д.А. з малятами групи № 3 було проведено розвиткове заняття «Квітка дружби». Діти разом обговорили поняття про дружбу та дружні стосунки.