10 трав. 2020

З ДНЕМ МАТЕРІ!

Всіх матусь вітаємо З ДНЕМ МАТЕРІ!
4 трав. 2020

ПІДСУМКИ ОНЛАЙН-ВИСТАВКИ

Підбито підсумки онлайн-конкурсу «Великоднє дерево» та майстер-класу від батьків «Великодня писанка», які проводились дистанційно, через мобільну діючу групу «ІДНЗ № 16» в Фейсбуці.
22 квіт. 2020

ДО ВІДОМА!

Шановні батьки та гості нашого сайту, повідомляємо про те, що в ІДНЗ № 16 є сторінка в мережі Facebook.
21 квіт. 2020

РОБОТА ЗА ПРОГРАМОЮ "ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ"

Цікаво та пізнавально проходять будні дні наших малят в період карантину! За онлайн-рекомендаціями вихователів діти продовжують займатись в зошитах «Дошкільника» за програмою «Впевнений старт». Із задоволенням отримують нові знання, корисну інформацію та позитивні емоції.
17 квіт. 2020

"ВЕЛИКОДНЄ ДЕРЕВО"

Активність наших батьків та дітей вражає. Діти залучилися до участі у онлайн-конкурсі «Великожнє дерево». Із задоводенням ділимся яскравими композиціями наших малят!
15 квіт. 2020

БЕРЕЖІТЬ ЖИТТЯ ДІТЕЙ

Діти старшого дошкільного віку взяти участь у онлайн-виставці малюнків "Бережи життя від лиха".
14 квіт. 2020

УВАГА! КОНКУРС!

Шановні батьки та діти! В ІДНЗ № 16 оголошується онлайн конкурс тематичних поробок «Великоднє дерево». Чекаємо на фото або відео вашої роботи до 17.04.2020. Цікаво буде побачити фото в процесі роботи та кінцевий результат! Проявіть всю свою фантазію, креативні здібності та цікаві ідеї!!! Шляхом онлайн голосування (на сторінці ІДНЗ № 16 в Фейсбук) буде визначено найцікавіші композиції! Бажаємо успіху та натхнення!
13 квіт. 2020

ТІНЬОВИЙ ТЕАТР

Діти молодшого дошкільного віку спільно з батьками виготовили вдома тіньовий театр та влаштували театральну виставу. Героями були різноманітні тварини. Це справжнє шоу запропнувала влаштувати дітям музичний керівник Кисельова О.Є.
10 квіт. 2020

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА В ДІЇ!

Малята впевнено продовжують займатись вдома та звітують цікавими фотосвітлинами. Займаються в зошитах дошкільника за програмою «Впевнений старт», малюють використовуючи нетрадиційні техніки, створють цікаві аплікації.
9 квіт. 2020

КРЕАТИВНЕ КОНСТРУЮВАННЯ

Креативні ідеї наших дітей - конструювання з сірників та пластиліну! Це не лише цікаво, а й пізнавально. Конструювання сприяє логічному мисленню, розвиває увагу та виховує зосередженість!