8 квіт. 2020

ЛОГІКО-МАТЕМАТИЧНИЙ РОЗВИТОК

Малята молодшої вікової групи залюбки надають фотозвіт про те, як вони разом з батьками вивчили цифру 3. Дякуємо дітям за старанність, а батькам за терпіння!
7 квіт. 2020

НЕТРАДИЦІЙНЕ МАЛЮВАННЯ

Пропонуємо батькам матеріал для роботи з дітьми раннього віку вдома. Малювання з використанням нетрадиційних технік (штампування пляшкою та примакування помпоном) «Прикрасимо тортик для ляльки Оленки». Спробуйте з нами разом!
6 квіт. 2020

САМООСВІТА ПЕДАГОГІВ

Педагоги закладу в період карантину продовжують працювати дистанційно та отримувати знання, використовуючи педагогічні сайти, прослуховуючи фахові вебінари.
3 квіт. 2020

КОНСТРУЮВАННЯ З ПАПЕРУ

Під час карантину діти пізнають нове дистанційно. Так діти старшої вікової групи виготовили запропоновані вихователем Лозовською А.А. поробки вдома. Це яскраві метелики, тваринки, cонечко з паперу.
2 квіт. 2020

СЮРПРИЗ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ

Справжнім сюрпризом для педагогів стали листівки від малят з долоньками дітей та сонячними малюнками!Дякуємо за вашу любов!!!
1 квіт. 2020

"ЩАСЛИВА ЛАПА"

Діти та педагоги нашого закладу були учасниками «II Всеукраїнського заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Отримали електронний сертифікат учасника!!!
31 бер. 2020

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

В ІДНЗ 16 в дистанційному режимі пройшло заключне засідання атестаційної комісії першого рівня у формі онлайн-конференції.
24 бер. 2020

САМООСВІТА ПЕДАГОГІВ

Основна мета педагогів ІДНЗ № 16 – рухатися вперед, не зупинятися, досягнувши мети, а підійматися вище. Педагоги приділяють велику увагу самоосвітній діяльності, щоб мати змогу застосовувати сучасні освітянські ідеї у роботі з дітьми.
23 бер. 2020

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗ'ЯСНЮВАЛЬНІ РЕЙДИ

З 23.03.2020 працівники ІДНЗ № 16 та Ізюмської гімназії № 3 розпочали роз'яснювальні рейди на території обслуговування з метою запобігання поширенню коронавірусу.
19 бер. 2020

СПІВПРАЦЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Чим зайняти дитину під час карантину? Поділяться секретамии педагоги закладу дошкільної освіти та наші відповідальні батьки!