17 бер. 2020

САМООСВІТА ПЕДАГОГІВ

Педагоги ІДНЗ № 16 пройшли «Педагогічний профтест» який проводився на інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів України.
13 бер. 2020

ДО ВІДОМА!

З метою запобігання поширенню на території Ізюмської міської ОТГ коронавірусу COVID-19, в ІДНЗ № 16 призупинено освітній процес з 13 березня до 3 квітня 2020 р., заборонено відвідування закладу здобувачами освіти та проведення всіх масових заходів. Щоб залишатися здоровими, варто дотримуватися правил особистої гігієни та виконувати всі поради від МОЗ України.
6 бер. 2020

"У СВІТІ ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАМИ"

Малята всіх вікових груп у ці святкові дні вітали своїх найрідніших та наймиліших матусь із жіночим святом!
21 лют. 2020

ШАНУЄМО РІДНУ МОВУ

День рідної мови у нашому закладі був насичений різноманітними освітніми заходами. У своїй роботі педагоги ставили за мету розкрити дітям усю красу української мови, її багатство.
21 лют. 2020

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. День рідної мови у нашому закладі був насичений різноманітними освітніми заходами: діти слухали казки, розказували вірші, виконували народні пісні.
14 лют. 2020

ВАЛЕНТИНІВ ДЕНЬ

День Валентина в дитячому садку - це свято любові, миру, доброти, сміху, веселощів. У цей день співають, танцюють, веселяться та дарують подарунки та солодощі.
10 лют. 2020

"МОЯ ІЗЮМЩИНА - МОЯ БАТЬКІВЩИНА"

В закладі дошкільної освіти в рамках тематичного тижня присвяченого Дню визволення Ізюмщини від німецько-фашистських загарбників пройшли різноманітні тематичні заходи для дітей патріотичного спрямування.
7 лют. 2020

СПОРТИВНО-РОДИННЕ СВЯТО

Стало доброю традицією в нашому закладі до освітньої діяльності залучати батьків. До дня визволення Ізюмщини пройшло спортивно-родинне свято «Не цурайтеся свого роду».
3 лют. 2020

УРА! ПЕРЕМОГА!

Колектив закладу дошкільної освіти брав участь у міському конкурсі "Фестиваль театрального мистецтва" та отримав кубок Володара Гран-Прі!!! Дякуємо всім, хто залучився до підготовки та участі у конкурсі!
29 січ. 2020

ДОЩИК ТИХО НАКРАПАЄ...

Сьогодні дощ, тому багато хто просто залишився вдома. Але ж дощова погода – це не привід відмовитися від веселої прогулянки.