6 груд. 2017

ЕКСКУРСІЯ ДО ШКОЛИ

Вихованці старших вікових груп з ознайомлювальною екскурсією відвідали Ізюмську гімназію №3.
4 груд. 2017

ЯКІ У КАЛИНКИ КОРИСНІ НАМИСТИНКИ

В групі раннього віку №11 «Капітошка» вихователем Тихомировою М. М. було проведене комплексне заняття з ознайомлення з соціумом та ліплення на тему: «Які у калинки корисні намистинки».
30 лист. 2017

КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД

Музичний керівник Наумова Т.С. з дітьми старшої групи №9 підготувала для педагогів закладу дошкільної освіти казку на новий лад "Івасик-Телесик".
27 лист. 2017

КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ

Вихователь-методист Забашта О.О. провела консультацію для педагогів «Сторітеллінг - мистецтво розповідання історій, або як зацікавити дітей».
24 лист. 2017

ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ЛАБОРАТОРІЇ

Інструктором з фізкультури Салтовською Т.В. було проведено засідання творчої лабораторії з виготовлення нетрадиційного обладнання.
23 лист. 2017

СПІПРАЦЯ ЗІ ШКОЛОЮ

В дошкільному закладі пройшла конференція для батьків майбутніх першокласників на тему: «Готовність дітей до школи сучасний погляд, ціннісні аспекти виховного значення».
22 лист. 2017

РОБОТА З ПЕДАГОГАМИ

Для педагогів дошкільного закладу інструктором з фізкультури Салтовською Т.В. був проведений майстер-клас «Степ-аеробіка улюблена гра , завжди радіє вся дітвора».
20 лист. 2017

ПРИГОДИ З КРАПЛИНКОЮ

З дітьми раннього віку групи № 10 «Ромашки» (вих.Сидоренко М.А.) було проведене сюжетно-ігрове заняття з пошуково-дослідницької діяльності «Пригоди з Краплинкою»
17 лист. 2017

ВІДКРИТИЙ ПОКАЗ

Для педагогів закладу був проведений відкритий показ освітнього процесу музично-ігрової діяльністіь «Запрошуємо до театру» (музично-театралізована ігрова діяльність з використанням ІКТ).
16 лист. 2017

МЕТОДИЧНА РОБОТА

Забашта О.О., вихователь-методист та Салтовська Т.В., інструктор з фізкультури прийняли участь у регіональній тематичній виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХI століття».