7 бер. 2018

ДЛЯ ЛЮБИХ МАМ

У нашому садочку пройшли святкові ранки присвячені нашим любим матусям та бабусям. Діти висловлювали свою любов, пошану, дякували матусям та бабусям за недоспані ночі. Свята були наповнені ніжністю та сентиментальністю!
6 бер. 2018

КРАЙ МОГО ДИТИНСТВА - ІЗЮМЩИНА

Батьки, педагоги та вихованці нашого закладу з ентузіазмом долучилися до створення 3-Д макету міста Ізюм на виставку "Край мого дитинства - Ізюмщина".
5 бер. 2018

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ

Для батьків дітей дошкільних вікових груп пройшла година спілкування з практичним психологом «Білі плями родинного виховання»
27 лют. 2018

МУЗИКОТЕРАПІЯ ДЛЯ МАЛЯТ

Музичний керівник Демченко С.О. здивувала дітей незвичною формою проведення заняття «Музико-терапія для малят».
22 лют. 2018

ПЕДАГОГІЧНА РАДА

22.02.2018 в закладі дошкільної освіти відбулося засідання педагогічної ради на тему «Про виховання духовної культури дошкільників засобом створення музейного простору».
20 лют. 2018

РЕМЕСЛА НАШОГО НАРОДУ

В групі старшого дошкільного віку №2 «Полунички» (вих.Дегтярьова Є.А.) було проведено інтегроване заняття "Ремесла нашого народу".
16 лют. 2018

ВЕСЕЛА МАСЛЯНА

Для дітей середнього та старшого дошкільного віку пройшла спортивна розвага «Весела Масляна».
15 лют. 2018

ЗИМА З ВЕСНОЮ ПОМИРІТЬСЯ І НІКОЛИ НЕ СВАРІТЬСЯ!

Для дітей дошкільних груп пройшло музично-спортивне свято Стрітення «Зима з весною помиріться і ніколи не сваріться!».
13 лют. 2018

ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ

Практичний психолог Делікатна Ю.О. провела для педагогів тренінг «Тимбілдінг, або заняття по командоутворенню».
12 лют. 2018

СПОРТИВНА РОЗВАГА

Інструктор з фізкультури Салтовська Т.В. провела для дітей середнього дошкільного віку спортивну розвагу "Ланцюжок пригод"