9 лют. 2018

НАША КВІТУЧА ЗЕМЛЯ

Керівник гуртка "Англійський для дошкільнят" Різник В.С. поділилася з педагогами досвідом виховання у дітей патріотичних почуттів під час вивчення іноземної мови.
8 лют. 2018

МАЙСТЕР-КЛАС "РУКАМИ ТВОРЯТЬСЯ ДИВА"

Для педагогів закладу дошкільної освіти Сергійчук Ю.В. провела майстер-клас "Руками творяться дива".
7 лют. 2018

ВІД МУДРИХ ІДЕЙ ДО НАШИХ ДІТЕЙ

Педагоги Євтюшкіна О.Г. та Сидоренко М.А. поділилися досвідом роботи в міні-музеях під час відкритих показів освітнього процесу «Від мудрих ідей до наших дітей».
6 лют. 2018

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ

Вихователь-методист Забашта О.О. провела для педагогів семінар-практикум «Музейна педагогіка» на тему: «Міні музей у народознавчій діяльності дитсадка».
5 лют. 2018

НАШІ МАЛЯТА

До малят з групи раннього віку № 10 (вих.Сидоренко М.А.) завітала лялька Маша. Діти разом з невгамовною гостею виготовили зернятка із паперових серветок для пташок.
30 січ. 2018

ДЕНЬ ІМЕНИННИКА

Діти старшої вікової групи № 7 (вих.Муковоз В.В.) привітали іменників, які народилися у січні.
29 січ. 2018

ОПЕРАТИВНА НАРАДА

З педагогічними працівниками відбулася оперативна нарада при завідувачу.
26 січ. 2018

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

19.01.2018 року в управлінні освіти підбито підсумок проведення І (міського) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах відповідно до рішення журі педагогічний колектив ІДНЗ №16 нагороджено грамотою за ІІ місце!
26 січ. 2018

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ СТУДІЇ

На базі дошкільного навчального закладу відбулося засідання методичної студії для інструкторів з фізкультури на тему: "Використання м'яча в оздоровчій роботі з дітьми".
23 січ. 2018

ЗИМОВІ РОЗВАГИ

Вихованці середньої групи № 3 весело розважалися під час денної прогулянки. Малята каталися на санчатах та отримали велике задоволення.